Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak bir başına öne çıkan en majör oranda ilaç bâtınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu majör adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği sahaı abartmak talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun selen acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen başarı medlulında ülkesini baki simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi başvuruları ile de meşhurdur. 143 tane başvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında çıktı temel bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur beyninde en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sayesinde tatlıca işlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse üstelik katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yetişmek üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına majör bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha ağırlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (yön tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı münfailtır. Parçalanmamış çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biraşırı şirketin şirket ve müessis kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak işler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yönıkların geçmesi bâtınin sınırlı bir saatı beklesek üstelik kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bâtınerisinden zahmetsiz bir halde sağaltma edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste seksüel işlev bozukluğunu da sağaltma kılmak bâtınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve ağırlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başvurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai hayattan ırak zaruri beyit istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding El Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da majör vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mahal saha öbür ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir oranda farmasötik üstelikhandan patentinin gerçek sahibi olması ve başvurusunu ilk yaratıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çdüzenışmalarını baki vâsileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı kat Türkiye Senenin Bilgi Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil memleket dışında doğrusu küresel anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı çareların kontralığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile bile tatlıca işlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mahal saha bir altın sahası ile bile başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan ölçü veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı esrar ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada telakkilerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör katılmış ölçü sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel gereç strüktürsındaki tırı vırıluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine normal rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal saha teferruatlara bakılırsa başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ http://uctekerbisiklet.name.tr/ https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ https://hakkariotelleri.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye